Rigtig fint og hyggeligt hotel. Sødt og rart personale som var behjælpelige med hvad der var at se og lave i området. Selve byen hotellet ligger i sker der ikke så meget i, men der er nogle fine restauranter og en mindre indkøbscenter. Tilgengæld ligger hotellet kun 15-30 min fra Tjörn og Orust hvorfor det er let at lave dagsudflugter!
Johanne
2 晚行程
8/10
Lone
2 晚行程
8/10
Camilla
1 晚家庭旅程
8/10
Linda
5 晚行程
10/10
Et spesielt sjarmerende familiedrevet hotell med super service, rikholdig frokost i hyggelige rom i restauranten. Ekstra ros til Pia som driver stedet.
Eva
1 晚友伴旅程
10/10
Jan
3 晚行程
6/10
Unni
1 晚行程
8/10
Quaint, well kept hotel. Spotlessly clean, comfortable room, good breakfast. Nice outdoor area.
Tania
1 晚行程
8/10
真實旅客
2 晚行程
8/10
Oppholdet var kjempefint. Frokosten veldig god, men jeg hadde problemer med å låse og åpne døren 8 av 10 ganger. Litt dårlig plass til å henge opp tøy.
Torild
5 晚友伴旅程
10/10
Äldre fastigheter med en stor nypa charm närvarande. Lite snett här, lite vinst där osv. men precis som det ska vara och allt förpackat smakfullt och tidsenligt.
Trevlig personal och lätt att hitta och parkera.
Bra och fräscht frukostutbud.
Thomas
2 晚商務旅程
8/10
Mysigt och bra.
Maria
2 晚行程
8/10
Peter
1 晚行程
10/10
Utrolig søtt, lite hotell i sentrum av Stenungsund. Gåavstand til både matbutikk og kjøpesenteret. Lite rom (enkeltrom), men passe stort for mitt opphold. Rent, koselig og en god seng. Fin frokost i hovedhuset. Veldig hyggelig og hjelpsomt peroneal. Kan anbefales!
Kjersti
2 晚行程
10/10
Helt underbart och fantastiskt ❤️
Thomas
2 晚行程
8/10
Peter
1 晚行程
8/10
真實旅客
1 晚行程
10/10
Mycket bra fick byta rum väldigt snabbt och utan problem mycket serviceinriktad personal enda problemet var parkering väldigt få och upptagna hela tiden
Gunborg
2 晚行程
8/10
Väldigt rent och snyggt med äldre stil. Kom väldigt sent och lämnade väldigt tidigt men även om det inte var någon i receptionen fick jag den hjälpen jag behövde och jag är väldigt nöjd med vistelsen. Jag sov väldigt gott i sängen och det var ett mysigt rum. Det var inte något modernt hotell så det är positivt om man gillar det och jag tyckte det passade väldigt bra med omgivningen och det måste vara en kanonplats under sommaren!