Hotel Wilhelmina heeft vriendelijk personeel. De dinerkaart is beperkt en geeft veelal dure opties.
Onze kamer was donker en het meubilair is gedateerd, de handdoeken waren versleten.
Yvonne
1 晚浪漫旅程
10/10
Goed hotel op een goede lokatie. goed ontbijt. kamers kunnen een opknap beurt gebruiken maar voldoen wel.
Cornelis
1 晚浪漫旅程
8/10
During last 18 years, whenever I visit at Venlo, always I stay here.
So, this hotel is the place that holds good memories for me.
The hotel is closed to Venlo station and I can feel a long history with good price.
I will be back again when I come back to Venlo.
真實旅客
2 晚商務旅程
6/10
Zimmer sind etwas in die Jahre gekommen, Frühstück war sehr lecker
Beate
1 晚浪漫旅程
6/10
Ok hotell.
Rolf
1 晚行程
6/10
Plafondplaat bij de kamerdeur was kapot, er ontbrak een bolletje van het nachtlampje en de gang en trappen stofzuigen zou fijn zijn want er lagen gewoon plukken stof.
Bedden waren uitstekend en badkamer was schoon maar douchen in bad is voor mensen van 70 wat lastiger. Ontbijt was perfect.
Hanny
1 晚浪漫旅程
10/10
.
Fred
2 晚行程
2/10
We waren toe aan even rust en ontspannen na een drukke tijd en net voor weer een drukke tijd. Toen we in middag in hotel weer kwamen om even door te warmen was er ineens kei en keiharde muziek. Toch maar even bij receptie gevraagd. Ja jammer er is vanavond een feestje dus het is wat het is. Geen excuses geen meedeleven niks. In middag kon auto niet van parkeerterrein af ook dat was jammer gewoon even wachten tot dj klaar was. Als feestje vantevoren was gemeld dan hadden we zelf kunnen kiezen.. Bii uitchecken was wel erg behulpzame dame bii receptie. Helaas voor ons nooit meer dit hotel. We hadden echt het gevoel dat het alleen om geld ging en niet de beleving van de gasten.
Rika
2 晚浪漫旅程
6/10
Very old room. I will not prefer to stay in that room again.
Poorly maintained bathroom and equipment. It is good to have a parking lot, the staff is very attentive. I wish they would renew the rooms, it would be a great hotel. The location is great.
Caner
1 晚家庭旅程
8/10
Heel vriendelijk en behulpzaam personeel. Goede keuken 👍
Peter
1 晚行程
6/10
Das war Katastrophe, die Matratzen waren sehr schlecht und sind hin und her gerutscht. Sehr dunkles und Renovierungsbedürftiges Zimmer ivl Bad. vor dem Bad war ein Loch, wenn man schlaftrunken zur Toilette gegangen wäre, Bestände Sturzgefahr mit Beinbruch gefahr. Personal freundlich, Frühstücksraum gemütlich
Abdelfattah
1 晚浪漫旅程
8/10
Für ein Wochenende akzeptabel...
Sinan
2 晚家庭旅程
10/10
Ramesh
5 晚行程
8/10
Anja
1 晚友伴旅程
6/10
Tomas
1 晚行程
10/10
Nils
1 晚行程
6/10
Krister
1 晚商務旅程
4/10
真實旅客
1 晚商務旅程
10/10
DAVID
1 晚行程
6/10
De ligging tov station was uitstekend, inrichting hotel enigszins gedateerd